رایانش ابری

شرکت خدمات انفورماتیک کیش علاوه بر مأموریت اصلی خود در خصوص راهبری سایت پشتیبان سامانه های شتاب، شاپرک و سایر سامانه های بانکی، در راستای تأمین زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی جهت ارائه سرویس های پایدار، ایمن و باکیفیت تضمین شده، با استفاده از نیروی متخصص و کارآزموده خود اقدام به راه اندازی سرویس های رایانش ابری مبتنی بر نرم افزارهای تجاری و متن باز (مانند..., VMware, KVM) به شرح ذیل نموده است:

cloud

سرویس    (Infrastructure as a Service (IaaS

سرویس    (Platform as a Service (PaaS

سرویس    Network as a Service 

سرویس    Backup as a  service

 سرویس    Big Data  as a Service

 سرویس    (Desktop as a Service(DaaS

سرویس    (Anything as a Service(XaaS

 

معرفی سرویس رایانش ابری پَرسا 

Kish Informatics Services Corporation Cloud

پَرسا - ( در فرهنگستان فارسی معادل Cirrus) ابر سیروس، سبک بال

همگام با توسعه روزافزون فن آوریهای ارتباطات و اطلاعات نقش این صنعت در زندگی انسانها، هر روزه ابعاد جدیدی را متجلی می نماید، به گونه ای که زندگی در عصر حاضر بدون ارتباط مستمر با تجهیزات IT قابل تصور نیست.

تنوع کاربردها در کسب و کارهای مختلف و نیازهای روزافزون به منابع پردازش اطلاعات(سخت افزار ، نرم افزار) مدیران را با چالش های جدیدی روبه رو ساخته است. از طرفی بدلیل تغییرات سریع تکنولوژی در این حوزه توجیه اقتصادی سرمایه گذاریهای کلان در خرید تجهیزات را با مشکل روبه رو ساخته است.

بکارگیری تکنیک های مجازی سازی و ظهور خدمات و سرویس های مبتنی بر رایانش ابری، گزینه هایی جهت کاهش هزینه ها، استفاده بهینه و اشتراکی از منابع سخت افزاری و نرم افزاری و از طرفی پاسخگویی سریع به تغییرات تکنولوژی می باشد.

parsa